Shine Wood Protector 1000ml

Kód: SHINEWOODPROTECTOR
1 890 Kč
Skladem u externího dodavatele (dodání až 2 týdny)
Shine Wood Protector 1000ml Zumm Garden Furniture® Libí se Vám tento produkt? Navštivte náš GARDEN SPACE SHOWROOM na adrese Heršpická 11e 602 00 Brno

Detailní informace

Garantujeme spokojenost
Garantujeme spokojenost
Máme za sebou přes 40 000 spokojených zákazníků.
Garantujeme kvalitu
Garantujeme kvalitu
Poskytujeme 5 letou záruku a pozáruční servis .
Nakupujete od výrobce
Nakupujete od výrobce
Nábytek sami vyrábíme, takže nakupujete přímo od výrobce.

Detailní popis produktu

Chránič dřeva SUNS s nanotechnologií je průhledným rozpouštědlem pro ochranu všech nenatřených a neolejovaných měkkých a tvrdých dřev, uvnitř i venku. Chránič dřeva SUNS s odolnou nano ochranou vytváří neviditelnou, dobře přilnavou, UV filtrující a paropropustnou vrstvu, která chrání dřevo před vodou, olejem, mechy, řasami a plísněmi a chrání tak přirozený vzhled dřeva. Pokud jde o teak, před ošetřením přípravkem SUNS Wood Cleaner dosáhnete dobrého napuštění.

Instrukce
Před použití dobře protřepejte! Aplikujte pouze venku nebo na dobře větraném místě. Vyčistěte povrch suchý, čistý a zbavený mastnoty. K rychlému a efektivnímu čištění dřeva použijte čistič dřeva SUNS. Nepoužívejte pod 5 ° C.

Produkt naneste nezředěný a rovnoměrně rozetřete měkkým štětcem nebo štětcem. Produkt může mírně pěnit. Aplikace je také možná s nanášecí pistolí bez mlhy (0,8 mm), neodpařujte se. Vyhněte se kapkám a okamžitě je otřete. Naneste 2x pro optimální ochranu.

Před nanesením nové vrstvy nechte první vrstvu zaschnout přibližně 1 hodinu. V závislosti na teplotě a podkladu schne během několika hodin. Produkt plně reagoval přibližně za 24 hodin. Během této doby nezatěžujte povrch vodou ani olejem.

Bezpečnost
Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné rukavice, ochranu očí a obličeje. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro péči o nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: