Shine Textile Protector 1000ml

Kód: SHINETEXTILEPROTECTOR
1 290 Kč
Skladem u externího dodavatele (dodání až 2 týdny)
Shine Textile Protector 1000ml Zumm Garden Furniture® Libí se Vám tento produkt? Navštivte náš GARDEN SPACE SHOWROOM na adrese Heršpická 11e 602 00 Brno

Detailní informace

Garantujeme spokojenost
Garantujeme spokojenost
Máme za sebou přes 40 000 spokojených zákazníků.
Garantujeme kvalitu
Garantujeme kvalitu
Poskytujeme 5 letou záruku a pozáruční servis .
Nakupujete od výrobce
Nakupujete od výrobce
Nábytek sami vyrábíme, takže nakupujete přímo od výrobce.

Detailní popis produktu

Chránič textilu SUNS s nanotechnologií je účinný a odolný impregnační prostředek, který byl vyvinut speciálně pro ochranu vodoodpudivých polštářů, slunečníků, látkových stanů atd., A to jak uvnitř, tak venku. Nanoochranná vrstva se váže s vlákny, je propustná pro páry, zachovává stálost barev a chrání před povětrnostními vlivy, tekutinami, olejem a tukem. Chránič textilu SUNS je vhodný pro plastové, bavlněné a jiné druhy textilu.

Instrukce
Před použití dobře protřepejte! Aplikujte pouze venku nebo na dobře větraném místě. Navlhčete povrch vodou. Použijte chránič nezředěný. Stříkejte rovnoměrně shora dolů ve vzdálenosti 15-20 cm od produktu, dokud se nevytvoří perly. Před použitím nechte Protector schnout po dobu 6-12 hodin (při 18 - 20 ° C). Plně reagoval po 24 hodinách. Aktivní efekt po dobu cca. 1 rok, není-li vystaven častému mytí, praní nebo čištění. Pokud ochranný účinek poklesne, ošetření opakujte. Po ošetření mohou být skvrny od potravin snadno odstraněny vlhkým hadříkem z mikrovlákna (přejeďte prstem, neotřete). V případě silných nečistot vyčistěte materiál pomocí SUNS Textile Cleaner. Vyčištěnou část v případě potřeby znovu impregnujte textilním chráničem.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Přednostně používejte na čerstvém vzduchu, vyhýbejte se nadměrnému vdechování, dobře větrejte uvnitř, používejte ochranné rukavice a ochranu očí a obličeje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro péči o nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: