Shine Stone & Wood Protector 1000ml

Kód: SHINESTONEWOODPROTECTOR
1 890 Kč
Skladem u externího dodavatele (dodání až 2 týdny)
Shine Stone & Wood Protector 1000ml Zumm Garden Furniture® Libí se Vám tento produkt? Navštivte náš GARDEN SPACE SHOWROOM na adrese Heršpická 11e 602 00 Brno

Detailní informace

Garantujeme spokojenost
Garantujeme spokojenost
Máme za sebou přes 40 000 spokojených zákazníků.
Garantujeme kvalitu
Garantujeme kvalitu
Poskytujeme 5 letou záruku a pozáruční servis .
Nakupujete od výrobce
Nakupujete od výrobce
Nábytek sami vyrábíme, takže nakupujete přímo od výrobce.

Detailní popis produktu

SUNS Stone & Wood Protector s nanotechnologií je samočistící impregnační prostředek, který zabraňuje kluzkým povrchům na dřevěných a kamenných terasách. Vodoodpudivý rovněž odpudivý na olej, chrání před UV zářením, má aktivní dlouhodobý účinek a je plně propustný pro páry/paropropustný/. SUNS Stone & Wood Protector je vhodný pro všechny druhy kamene a dřeva, porézního přírodního kamene, cihel a betonu a dlouhodobě chrání před řasami, houbami a jinými parazity citlivými na vodu.

Instrukce
Před použití dobře protřepejte. Používejte pouze venku. Nejdříve odstraňte z povrchu zbytky nečistot. Chcete-li vyzkoušet účinek produktu na podkladu, naneste malé množství na nenápadné místo.

Chránič aplikujte neředěný a rovnoměrně štětcem nebo sprejem. Funguje také na vlhkém a mírně znečištěném povrchu, pokud není příliš mokrý. Impregnace je jednovrstvý systém: po vysušení se vytvoří vodoodpudivá vrstva. Použití druhé vrstvy nemá žádný účinek. Okamžitě odstraňte kapky nebo příliš mnoho aplikované kapaliny, abyste zabránili lesku a skvrnám. Nechejte produkt 20–30 minut zaschnout. Chránič zcela reaguje do 24 hodin. Během sušení nezatěžujte vodou ani olejem.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při aplikaci používejte ochranné pomůcky, jako jsou: ochranné rukavice, brýle a oděv . Dodržujte obvyklá opatření pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. V přestávkách a na konci práce si umyjte ruce.

Odvolání

Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Dodržujte aplikační postup.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro péči o nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: