Zahradní nábytek z umělého ratanu - stojí za to mít ho na zahradě?

meble-ogrodowe-ze-sztucznego-rattanu

Při pohledu na katalogy představující nejmódnější zahradní aranžmá je nemožné si nevšimnout, který nábytek ve většině z nich dominuje - techno-ratan. Navzdory tomu, že zahradní nábytek z umělého ratanu debutoval v zahradách už dávno, jeho popularita roste ze sezóny na sezónu. A není divu! Zjistěte, jaké polyratanové židle, stoly a křesla si získaly takovou laskavost milovníků rekreace ve volné přírodě.

Elegantní a funkční zahradní nábytek z umělého ratanu

sofa-ogrodowa-portofino-1

Na první pohled zahradní nábytek z umělého ratanu připomíná svůj prototyp, tj. Modely z ratanu získané z exotických kmenů ratanových palem rostoucích v asijských lesích. Významné rozdíly mezi materiály spočívají v jejich funkčnosti. Technologům se podařilo vytvořit vysoce kvalitní materiál s přirozenou povrchovou úpravou a zároveň eliminovat nevýhody ratanu. Oproti svému prototypu je zahradní nábytek z umělého ratanu odolný vůči mechanickému poškození a nezhoršuje se vlivem měnících se povětrnostních podmínek. Umístěním sady tkaných polyratanových židlí nebo křesel do srdce vaší zahrady získáte funkční, ekologické a pohodlné vybavení, které se nebojí UV záření, extrémních teplot a vlhkosti.

Jak se starat o zahradní nábytek z umělého ratanu?

Většina nábytku určeného pro venkovní prostory vyžaduje zvláštní péči o jejich strukturu. Zahradní nábytek z umělého ratanu toto pravidlo porušuje. Nemusíte se trápit s každoroční údržbou své oblíbené soupravy a nezapomeňte ji mimo letní sezónu chránit na suchém a chladném místě. Jediné, co je třeba udělat, aby nábytek vypadal po mnoho let bezvadně, je občas povrch otřít měkkým hadříkem namočeným v jemné tekutině. Technorattan se vyznačuje kompaktní a neporézní strukturou, která neabsorbuje vodu ani nečistoty. Ve výsledku není odstranění nečistot (ani z bílého povrchu) problémem.

fotel-amanda-9

Technorattan, navzdory své odolnosti a dlouhověkosti, není zcela nezničitelný. Jistým způsobem, jak prodloužit životnost vašeho nábytku, je zakrýt jej kryty během špatného počasí. Po prudkém dešti a vichřici nebudete muset nábytek otírat a odstraňovat z něj mokré listí - nábytek chráněný lehkým vodotěsným krytem bude okamžitě připraven k použití. Při výběru krytu se nespoléhejte na náhodu. Lepší než modely vyrobené ze silných, tuhých tkanin potažených teflonem, budou výrobky ze série Aero Cover fungovat - lehké kryty vyrobené z polyesteru obohacené vrstvou membrány. Vysoce kvalitní materiál je plně vodotěsný a jeho „prodyšná“ struktura zabraňuje růstu škodlivých bakterií, plísní a hub na povrchu nábytku.

pokrowiec-na-krzeslo-ogrodowe-67x67x80x110cm-clone-5

MILANO - zahradní nábytek z umělého ratanu pro náročné zákazníky

Chcete vytvořit luxusní obývací pokoj pod širým nebem přímo na prahu vašeho domova? Sníte o tom, že ze své terasy uděláte živou jídelnu - místo pro rodinné setkání u grilu? Nebo si možná ceníte především klidu a relaxace, proto hledáte pohodlná lehátka? Bez ohledu na to, jaká vize dokonalé zahrady je ve vaší hlavě, můžete si být jisti, že zahradní nábytek z umělého ratanu bude prostředkem k jeho dosažení! Velký výběr různých modelů vytváří téměř neomezené možnosti pro uspořádání displejů.

meble-ogrodowe-milano-ii-royal-szary-7

Náš první návrh potěší milovníky elegantního designu. Ratanový roh ze série MILANO dokonale odráží trendy v designu. Minimalistická pohovka čalouněná látkou v jemné, jemné barvě přináší do vnější zóny nádech luxusu. Extrémně silná, měkká sedadla a opěradla zajišťují maximální pohodlí při odpočinku vsedě i vleže. Když vyjmenujeme výhody nábytku z řady MILANO, nelze opomenout jejich inovativní design. Každý roh v této sérii je vyroben z mobilních, lehkých prvků, které lze navzájem kombinovat v jakékoli konfiguraci. Několik rychlých pohybů stačí k tomu, aby se z velkého a prostorného rohu stala dvojitá pohovka nebo úhledná pohovka a pufy. Obohacením terasy nábytkem MILANO získáte moderní, stylové a funkční vybavení, které bude fungovat v každé situaci.meble-ogrodowe-milano-ii-royal-piasek-4

Značný počet lidí se vzdává pohodlí ze strachu, že čalouněný nábytek nebude fungovat v náročném vnějším prostředí. Spěcháme, abychom uklidnili všechny skeptiky - moderní nábytek ze syntetického ratanu, který je k dispozici v obchodech Garden Space, byl doplněn polštáři a sedadly potaženými polyesterem, otěruvzdornými potahy impregnovanými teflonem. Ochranná vrstva vytváří na látce hydrofobní vrstvu, která chrání materiál a neabsorbuje vodu ani nečistoty. Výsledkem je, že ani lehké polštáře nejsou pokryty nevzhlednými skvrnami a zůstávají dlouho čerstvé.

Zahradní nábytek z umělého ratanu JULIA - exkluzivní SPA vybavení

Výhody zahradního nábytku ze syntetického ratanu nezůstaly bez povšimnutí podnikateli z oboru HoReCa. Lehátka JULIA vyrobená z polyratanu jsou ideální pro exkluzivní hotely, bazény a wellness centra. Nastavitelné lehátko s dokonale tvarovaným tvarem je pokryto měkkou pěnou, která zvyšuje pocit pohodlí. Stoly ROMEO budou vítaným společníkem pro lehátka JULIA.

SPA nábytek ze série JULIA si zamilují nejen zákazníci toužící po blažených vjemech, ale také služby - udržování lehátek v dokonalé čistotě bude dětskou hrou a jejich přesun z místa na místo nebude ani nejmenší nepříjemností.

lezak-ogrodowy-julia-3

Ratanový nábytek MONZA - elegance v zahradní edici

Zahradní nábytek z umělého ratanu MONZA zaujme svou vytříbenou formou. Navzdory skutečnosti, že se MONZA připojila k rodině Oltre až v této sezóně, získala si sympatie tvůrců trendů, kteří hledají prvotřídní vybavení pro terasu nebo velký balkon.

meble-ogrodowe-monza-royal-greu-1

Sada MONZA se skládá ze dvou křesel, elegantního gauče a malého stolu. Tkaný nábytek je položen na vysokých hliníkových nohách, které dodávají designům lehkost a jemnost. Stůl vyztužený tvrzeným sklem nenese těžké břemeno ani horké nádobí.