Venkovní květináče - Malé doplňky velkého význsmu

donice-zewnetrzne

Čím je domácí prostor tak výjimečný? Aby zahrada zaujala svou estetikou, stojí za to postarat se o nejmenší detaily - barvu květin, harmonii kompozice, osvětlení, dekorativní akcenty. Při uspořádání vašeho domácího prostoru nezapomeňte, který prvek v něm hraje největší roli - vegetace. Jednoduchý způsob, jak zdůraznit přirozený rozměr vaší zahrady a dosáhnout maximální krásy každé rostliny, je dát ji do stylového květináče. Které venkovní květináče budou fungovat na vaší zahradě? Které modely se ukáží nejen jako praktické, ale také módní? Koukni na to!

Venkovní květináče - na co byste si měli pamatovat?

Zahradní zařízení je neustále v kontaktu s faktory, které mohou oslabit jeho strukturu. U květináčů to není jiné. Pamatujte, že pouze modely vhodné pro venkovní použití mohou přežít v náročném zahradním prostředí v dokonalém stavu. Venkovní květináče se vyznačují vysokou mírou odolnosti proti vlhkosti, UV záření a mrazu. Umístěním květináče na terasu věnovanou uzavřeným místnostem rychle zjistíte, jak jeho povrch praskne, deformuje se nebo ztrácí barvu.

Velikost venkovních květináčů by měla být přizpůsobena rozměrům rostlin. Pokud chcete svou terasu vyzdobit malým stromem zasazeným do ozdobného proutěného krytu, zvolte větší model. Květináč by měl být dostatečně velký, aby umožňoval volný růst kořenů. Pamatujte také na drenážní otvor. Ve spodní části každého květináče by měl být malý otvor, aby se zabránilo hromadění vody, a tím i hnilobě rostliny. Většina plastových hrnců dostupných v obchodech nemá otvor. Tento typ produktu by měl fungovat jako obal, nikoli jako květináč, do kterého je květina zasazena. Důležité je také místo, kam květináč postavíte. Před plánováním rozložení rostlin pečlivě analyzujte podmínky v zahradě. Některé druhy se budou krásně vyvíjet na místech se silným slunečním zářením, zatímco jiné - v mírně zastíněných zákoutích.

SCALEO - venkovní květináče z ratanu

Terasový květináč z ratanu harmonicky splyne s jakýmkoli uspořádáním. Ratan, materiál, který láme rekordy popularity v pečlivě navržených zahradách, úspěšně kombinuje modernost s přirozeností, což z ní činí univerzální materiál žádoucí v každé zahradě.

donica-scaleo-20

Venkovní květináče z řady SCALEO se skládají ze dvou prvků - hliníku, antikorozního rámu a tkaného ratanového pláště. Všechny materiály použité k výrobě květináčů vykazují nadprůměrnou odolnost vůči vnějším faktorům. Můžete si být jisti, že dlouhodobé vystavení ultrafialovému záření, srážkám a extrémním teplotám nebude mít vliv na stav krytů.

Modely SCALEO jsou k dispozici v několika variantách, které se liší velikostí a barvou. Každý z květináčů vypadá nádherně sám, ale odhaluje svůj plný potenciál s dalšími výrobky ze stejného materiálu. Umístění vysokých květináčů vedle sebe naplněných hustými rostlinami je skvělý způsob, jak na zahradě vytvořit zajímavý živý plot, který rozdělí prostor a vytvoří na terase soukromější atmosféru.

donica-scaleo-26

Terasový nábytek z ratanu a venkovní květináče budou plnit dvě funkce - dekorativní a funkční. Stoly, židle, pohovky a květinové pokrývky dostupné v showroomech Garden Space jsou navrženy tak, aby sofistikovaně zdobily prostor. Anglická elegance, chladný minimalismus nebo snad podmanivá francouzská romantika? Bez ohledu na to, co vás při úpravě zahrady inspiruje, můžete si být jisti, že vám polyratanové vybavení pomůže dosáhnout požadovaného efektu. Výrobky z poly ratanu jsou k dispozici v několika módních, sytých barvách, což výrazně zvyšuje pole pro uspořádání displejů.

Cementové venkovní květináče - nekonvenční řešení pro moderní zahradu

Náš další návrh osloví všechny milovníky módních aranžmánů. Třešničkou na dortu na terase nebo balkonu navržené v souladu s nejnovějšími trendy budou venkovní květináče z katalogu značky CAPI EUROPE.

donica-ogrodowa-z-cementu-ofi270-48cm-7

Projekty nizozemského výrobce jsou oceňovány po celém světě pro svůj vkusný design a vysokou kvalitu. Venkovní květináče dostupné v obchodech Garden Space jsou vyrobeny z cementu obohaceného skleněnými vlákny s přídavkem změkčovadla. Neobvyklý materiál dává každému květináči originální, poutavý vzhled. Každý model je zdoben jemnými drážkami. Rozsáhlá kolekce zahrnuje květináče různých tvarů. Každý model je k dispozici ve dvou barvách - jemná slonová kost a hluboká antracitová.

donica-ogrodowa-z-cementu-rwg1132-84cm-3

Květináče CAPI EUROPE se osvědčí nejen v soukromé zahradě. Dokonale doplní restaurační nábytek nebo se představí v elegantním obývacím pokoji.

Květináče GRASSE - ať žije matka příroda!

Hledáte zajímavý květináč, který podtrhne přirozenou krásu vašich oblíbených rostlin a zároveň bude ladit s rustikálním uspořádáním? Všichni, kteří hledají stylové hrnce z přírodních materiálů, s potěšením představují model GRASSE - jedinečný hrnec vyrobený výhradně z exotického ratanu.

donica-rattanowa-grasse-20

Lehké, stylové zahradní květináče GRASSE zaujmou svou surovou strukturou. Důležité je, že každý model v kolekci VIMINE je vyroben výhradně ručně z ekologického ratanu získaného z udržitelných plantáží.