Křesla na balkon - poznej nejmodernější modely

krzesla-balkonowe

Pro většinu obyvatel velkých měst působí balkón jako soukromá zahrada. Abyste plně využili výhod léta, vyplatí se váš zelený koutek pečlivě vybavit kvalitním nábytkem. Všem, kteří hledají efektivní a pohodlné sedačky, představujeme nejzajímavější balkonové sezené dostupné v obchodě Garden Space. Jaký model vám ukradne srdce? Koukni na to!

DINAN - balkonové židle z přírodních materiálů

Náš první návrh bude vypadat skvěle na balkonech, kde hraje hlavní roli samotná matka příroda. Balkonové židle DINAN budou harmonickou součástí zelené kompozice. Hlavní stavební materiál židlí - přírodní ratan - dokonale zapadá do rozkvetlých květin zdobících balkóny, keře v květináčích a bylinky umístěné na parapetu.

krzeslo-rattanowe-dinan-6

Křeslo DINAN je zajímavou kombinací přírodního, teplého provedení s minimalistickým designem. Lehké židle vyrobené výhradně z exotických surovin je osazeno na geometrických, lehkých nohách z černého kovového materiálu. Kombinace materiálů s extrémním povrchem vedla k vytvoření designového kusu nábytku, který dokonale odráží designové trendy. Židle DINAN poskytují maximální komfort odpočinku a zároveň nezabírají mnoho cenného prostoru, takže budou dobře fungovat i v malých prostorech. Model je k dispozici ve dvou barvách - klasické a bílé s opotřebovanou texturou.

krzeslo-rattanowe-dinan-32

Zahradní nábytek z kolekce Vimine je vyroben z ekologického ratanu získaného z ratanových palem pěstovaných na ekologických plantážích ve slunné Indonésii. Důležité je, že každý kus je zcela ručně tkaný s nejvyšším řemeslným zpracováním. Výběrem balkonových židlí z řady VIMINE si můžete být jisti, že si váš volný čas užije jedinečný nábytek té nejvyšší kvality.

LEON TEAK - balkonové židle pro minimalisty

Ceníte si ekonomického minimalismu více než přirozené svobody? Jsme rádi, že můžeme představit balkonové židle LEON TEAK všem, kdo hledají trendy a hledají prvotřídní nábytek s nekomplikovaným designem!

zestaw-ogrodowy-madrit-leon-light-grey

Navzdory skutečnosti, že židle LEON TEAK je jedním z nejmladších členů rodiny Zumm, získala si již sympatie nejnáročnějších nadšenců lenošení pod širým nebem. Největší výhodou modelu LEON TEAK je jeho nekomplikovaná konstrukce. Kouzlo a třída, které stylová židle přináší do uspořádání, spočívá v jemnosti jednoduchých tvarů, tlumené barvy a chladného kovového provedení. Jediným dekorativním akcentem moderního modelu jsou teakové vložky na područkách. Subtilní doplnění prolomí chlad struktury a přidá zjevný výraz.

zestaw-ogrodowy-toledo-leon-antracite-1

Jemná šedá, hluboká antracitová nebo možná střední varianta - světle šedá? Židle LEON TEAK jsou k dispozici ve třech barevných provedeních, takže můžete snadno najít volbu, díky které se vám ve vaší hlavě rozvine vize uspořádání.

Výčet výhod židlí LEON TEAK je nekonečný, nemluvě o jejich trvanlivosti. Nenechte se oklamat jemnými tvary nábytku z kolekce Zumm - absolutní trvanlivost jde ruku v ruce s lehkostí, díky níž je nábytek schopen vyjít bez poškození ze střetu s vlhkostí, UV zářením a extrémními teplotami. Sady zahradního nábytku z řady Zumm splní očekávání nejnáročnějších zákazníků hledajících komplexní a spolehlivé řešení.

Balkonová židle STRATO - přirozenost v moderním vydání

Stylové, pohodlné a mimořádně všestranné ... Zde jsou balkonové židle STRATO! Tkaná ratanová židle bude perfektní jak pro balkon inspirovaný romantickým anglickým stylem, tak pro prostor udržovaný v moderní konvenci. Dokonale tvarované sedadlo s pohodlnými područkami bylo obohaceno o měkký sedák. Židle STRATO odhalují svůj plný potenciál v kombinaci se stoly z kolekce Oltre - FILIP II nebo RAPALLO.

krzeslo-tramonto-10

Soupravy Technorattan před několika sezónami zaútočily na módní zahrady. Navzdory skutečnosti, že technorattan debutoval relativně dávno, móda pro nábytek a doplňky z tkaného syntetického materiálu nezmizí. A není divu! Polyratanový nábytek se na první pohled příliš neliší od modelů z přírodního ratanu. Oba materiály se však liší svými vlastnostmi. Syntetický materiál s kompaktní a neporézní strukturou neabsorbuje vodu ani nečistoty, což usnadňuje udržování nábytku v dokonalé čistotě. Důležité je, že tento typ nábytku osloví lidi, kteří rezignují na víceprvkovou balkonovou soupravu kvůli nedostatku prostoru pro skladování nábytku mimo sezónu. Technorattan nemá problém přečkat dlouhé měsíce v mrazu a vlhkosti, takže nábytek může přezimovat přímo na balkoně.

KOKON - chytrá řešení pro malý balkon

Na balkoně není místo pro židle a stůl? Omezení prostoru nemusí znamenat obětování pohodlí! Naopak - i úzký balkon se může stát vaší vlastní náhražkou ráje. Vše, co musíte udělat, abyste vytvořili atraktivní roh, je obohatit balkon zavěšeným křeslem KOKON.

fotel-wiszacy-kokon-10

Nejprodávanější houpačka vám odhalí zcela neznámou tvář relaxace. Vestavěná houpačka naplněná měkkým polštářem vám umožní relaxovat v úplné izolaci od okolí.