Jídelna na terase – místo rodinného setkávání

Obrázek3

Nepochybujeme o tom, že pečlivě uspořádaná a funkční jídelna na terase se stane oblíbeným místem setkávání všech členů vaší domácnosti. Velký stůl obklopený židlemi vás zve trávit čas se svými blízkými a vytvořit optimální podmínky pro pořádání akcí, kde budete moci podávat výborné grilované speciality. Poznejte nejzajímavější jídelní nábytek, který nabízí Garden Space, a vytvořte si krásnou jídelnu!

Funkční jídelní kout na terase s nábytkem RAPALLO 160

Obrázek4

Jídelna na terase by měla být vybavena pevným a pohodlným nábytkem, který poskytne rodinným příslušníkům a hostům optimální podmínky i pro setkání, která se protáhnou. Nábytek RAPALLO 160 obsahuje vše, co od venkovního vybavení očekáváte.

Zahradní sestava se skládá ze stolu s obdélníkovou deskou délky 160 cm a ze šesti židlí STRATO s pohodlnými měkkými polštáři. Terasový nábytek značky Oltre je vyroben výhradně z technorattanu - syntetického materiálu s vynikajícími vlastnostmi. Technorattanový nábytek je lehký a zároveň odolný proti mechanickému poškození a vnějším vlivům, jako je UV záření, extrémní teploty a voda. Nemusíte si dělat starosti s jejich impregnací nebo barevným osvěžením. Veškerá péče se v tomto případě omezuje na odstraňování nečistot vlhkým hadříkem. A co víc, nová sada (pouze chráněna lehkým krytem) může strávit celou zimu na terasových deskách. Můžete si být jisti, že sada technorattanového nábytku v perfektním stavu bude na vaší zahradě sloužit mnoho let.

Jídelna na terase – místo rodinného setkávání

Obrázek6

Je vaším snem  přirozený jídelní kout na terase ukrytý mezi svěžími keři a květinami? Nábytek NIMES I vám pomůže dát vaší vizi skutečné tvary! Srdcem sady značky Vimine je velký pevný teakový stůl. Exotický teak je na rozdíl od evropských druhů přirozeně nasycen kyselinou křemičitou a olejovitými látkami, které dodávají surovině vysokou tvrdost a odolnost vůči vnějším vlivům, jako je UV záření, mráz, vysoká teplota, voda a dokonce i některým chemikáliím. Syrový stůl s krásnou kresbou dřeva dokonale ladí s lehkými ratanovými židlemi DINAN. Designová židle se skládá ze dvou částí – ručně vyplétané ratanové sedačky  lehkých kovových nohou. Geometrické nenápadné nohy dodávají židli  lehkost a charakter. Nohy ve tvaru U umožňují umístění židlí i na trávníku a nebudete řešit boření noh židle do hlíny. Sada NIMES dokonale zapadne do atmosféry zahrad v rustikálním a koloniálním stylu. 

Jídelna na terase je otevřena pro hosty – módní a praktické pufy

Obrázek5

Nemáte volná místa kolem stolu nebo pohovky? Svůj zahradní nábytek můžete doplnit měkoučkým módním pufem, který udělá radost nejmladším členům domácnosti a hostům. Puf lze zakoupit v několika variantách, liší se tvarem, barvou a velikostí. Pufy jsou nenasákavé. Jejich výrobní proces je přívětivý k životnímu prostředí. Zahradní sedací set Suns vypadá skvěle a je zároveň překvapivě pohodlný!

MARANZA - jídelna na terase, funkční za každého počasí

Obrázek7

Ostré, nesnesitelné slunce nebo déšť nikdy nezkazí vaše víkendové plány. Pobyt v nové jídelně na terase nebude ohrožovat nepřízeň počasí, když ji obohatíte o moderní zastřešení. Kovový altán vytvořený našimi designéry harmonicky doplní kompozici exteriéru.

Model MARANZA se výrazně liší od klasických dřevěných altánů. Dekorativní, rustikální altány ustupují minimalistickým strukturám vyrobeným ze spolehlivého materiálu, který nevyžaduje údržbu - z práškově lakovaného hliníku. Základ zastřešení jsou silné, kovové profily, trvale a diskrétně připevněné k zemi. Stabilní rám je oporou pro nejdůležitější část konstrukce - nastavitelnou lamelovou střechu. Pomocí snadno použitelného manuálního mechanismu můžete změnit úhel lamel, a tím řídit počet paprsků dopadajících na terasu. Lamely jsou položeny naplocho, aby vytvořily kompaktní vodotěsnou strukturu.

MARANZA je k dispozici v šesti variantách, které se liší velikostí a barvou (můžete si vybrat z bílých a antracitových modelů). Pergoly nevyžadují žádnou impregnaci nebo použití ochran mimo sezónu. Jejich základní verze lze rozšířit o praktické příslušenství - rolety a prolamované stěny z pevných  lamel.

SICILIA - zahradní gril nepostradatelný ve vaší kuchyni na terase

Obrázek8

Jídelna na terase bez grilování? Klasické grily na dřevěné uhlí jsou minulostí. Jejich místo v módních moderních zahradách zaujímají inovativní, snadno použitelné plynové modely grilů. Jsme rádi, že můžeme představit SICILIA všem vášnivým domácím kuchařům - moderní vybavení s velkými možnostmi!

SICILIA přinese do domácnosti zcela nové možnosti. Velkorysé zařízení kombinuje funkce plynového grilu, chladničky, dřezu a kuchyňského nábytku. Chcete-li připravit hody o více chodech, nemusíte cestovat mezi kuchyní a zahradou - vše, co potřebujete, máte na dosah ruky! Elegantní pevné pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli. Ke spuštění grilu je potřeba pouze otočit příslušným knoflíkem. Stejným způsobem můžete ovládat intenzitu plamene a přizpůsobit jej potřebám přípravy jednotlivých potravin. Současně můžete připravit steaky nebo hamburgery i jemnou zeleninu a mořské plody. Zaručujeme, že vaření venku bude potěšením!